Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

13. bolum ozeti

YazarMesaj
ocean06
Isınan Üye

13. bolum ozeti Empty
MesajKonu: 13. bolum ozeti   13. bolum ozeti Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 7:58 pm

Emir ve halil'in karsikarsiya gelmesiyle zor anlar yasayan feriha,Emirden uzak durma savasi verirken,Emir pesini birakmaz.
Zehra'nin nisana engel olma cabasiylaSerifeye gitmesi ise geri teper.Zehranin soylediklerini gurur meselesi yapan Serife'inin alinganligi,Riza ve Zehra arasindeki gerilimi yukseltir.
Koray ve Cansunun sanal arkadasliklar ilerlerken,Emir'le arasi iyice gerilen Hande iseteselliyi korayda arar.
Huzursuz gunler geciren Rizanin yuzunu Bankadan gelen haber guldurur.Riza ve Veysel nakliye sirketi kurmak icin ilk adimi atarlar.
Ote yandan Feriha'ya yaptiklari yuzunden celiskili duygular yasayan Cansu,bozulan sinirlerinin etkisiyle buyuk bir acik verer.
Zehra Riza'yi vargucuyle verdigi karardan vazgecirmeye calisirken,anne kizi bekleyen supriz tum dengeleri altust edecektir.

13. bolum ozeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 7.Bölüm Özeti
» 3. Bölüm Özeti
» 10. Bölüm Özeti
» 4. Bölüm Özeti
» 8.Bölüm Özeti