Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

8.Bölüm Özeti

3 posters
YazarMesaj
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

8.Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 8.Bölüm Özeti   8.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 4:51 pm

8.Bölüm Özeti
Emir Feriha'nı Yalanını Yakalıyor

Otelde gerilimli anlar yaşayan Feriha, ailesinden gelen haberle neye uğradığını şaşırır. Hastanede geçen gece, aile fertleri için kolay olmayacaktır. Zehra ve Feriha, olanlardan kendini sorumlu tutan Mehmet’e destek olmaya çalışır.

Babasının başına gelenlerden büyük vicdan azabı duyan Mehmet, borçla ilgili Ünal’la konuşmak isteyince Ünal’ın korumalarından dayak yer. Mehmet, yardımına koşan Emir’le de karşı karşıya gelir.

Öte yandan aşıklar, Feriha’nın kısıtlı özgürlüğü ve altında ezilmeye başladığı yalanlarının etkisiyle ilk aşk heyecanının tutukluğunu üzerlerinden atamaz. Emir, kalbinin ezberini bozan Feriha’yı ürkütmemek için, ona bir şey belli etmemeye çalışsa da, aşklarındaki bu tutukluğun içten içe sıkıntısını çeker. Cansu’nun takıntılı duyguları ise Feriha’yı Emir’le ilgili Cansu ile konuşmaya iter.

Zehra, Mehmet için endişeliyken bir yandan da baba oğul arasındaki buzları eritmeye çalışır. Bu sırada, başı sıkışan Gülfidan’a da yardım elini uzatır. Okulda ise, hamile olduğunu öğrenen Günce’ye uzanan dostluk eli Feriha’dan başkasının değildir. Doğum günü gecesinden eli boş dönen Hande ise tam yenilgiyi kabul etmek üzereyken eline Feriha’yı zor durumda bırakacağı büyük bir koz geçer.

Feriha’yı beğenen Halil ve ailesi Rıza’yı ziyaret etmek ister. Rıza ve Zehra, basit bir geçmiş olsun ziyaretinin ötesinde olduğu belli olan bu ziyaret yüzünden ters düşer. Ne var ki, tam da misafirlerini ağırlarken çalan kapı, Zehra ve tüm aile için kötü bir sürprizin habercisi olur. Öte yandan Emir ise, bir anda Feriha’nın yalanlarından biriyle yüzyüze gelir ve büyük bir şok yaşar.

Adını Feriha Koydum sekizinci bölümü ile 4 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

http://arkasiradakiler.forumm.biz/
Gizem
Isınan Üye

Gizem

8.Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 8.Bölüm Özeti   8.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:34 pm

Emir ise, bir anda Feriha’nın yalanlarından biriyle yüzyüze gelir ve büyük bir şok yaşar. 8.Bölüm Özeti 979441 Cok merak ettim ya nolcak acaba 8.Bölüm Özeti 665829
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

8.Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 8.Bölüm Özeti   8.Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 12:16 pm

güzel bi bölüm bizi bekliyor teşekkürler

8.Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3. Bölüm Özeti
» 10. Bölüm Özeti
» 4. Bölüm Özeti
» 5. Bölüm Özeti
» 9. Bölüm Özeti