Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

5. Bölüm Özeti

3 posters
YazarMesaj
qüLsüm
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qüLsüm

5. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 5. Bölüm Özeti   5. Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 7:26 pm

Hayatında ilk kez gece eğlenmek için dışarı çıkan feriha’nın eglencesi handenin kurdugu tuzakla kabusa döner.Gece rayından çıkarken feriha için güvenli olan mekan emirin yanıdır.Gecenin izleri ise emir içinde feriha ,içinde kolay silinmez.Büyük tuzakla birlikte emir ve feriha kalplerinin sesine kulaklarını tıkar ve birbirine sırtlarını dönerler.bu sırada ferihanın odasında unuttuğu küçük bir kağıt parcası Zehra için kızının hayatında olup bitenlere dair ipucu haline gelir kızının kendisinden bir şeyler sakladığını sezen zehranın Cansu sayesinde ögrendiği bazı gerçekler endişeli anneyi iyice meraklandırır.zehranın gözü kızının üzerindedir

Annesine hayatındaki çalkantıları sezdirmemeye çalışan feriha ise düştüğü zor durumların içinde tamamen yalnızdır öte yandan tarlayı yok pahasına satan rıza ve Mehmet memleketten döner tarla parasının borcu karşılamaya yetmemesi zehranın memleketteki akarabalara olan kırgınlıgı ile birleşince evde tansıyon yukseltir.mehmet tamirhanedeki eski arkadaşları ile kavga etmesi ise rıza için bardağı tasıran son damla olur baba oğul arasındaki mesafe zehranın tum cabasına ragmen giderek açılır.kocasını oğluna karşı yumuşatmaya çalışan Zehra bir yandanda vargücüyle mehmeti toparlamaya gayretindedir.kötü gecenin gölgesinden bir türlü kurtulamayan feriha okulda sıkıntılı günler geçirirken hande ise ona son darbeyi vurmaya kararlıdır.handenin bir hamlesi ferihanın okuldaki geleceğini tehlikeye atar.zehra bile farkında olmadan hem kendisine hem de kızını çok etkileyecek bir adım atmak üzeredir

kubra_
Isınan Üye

kubra_

5. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Özeti   5. Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 8:48 pm

Paylasim icin tesekkürler canim :M
Heycanli bir bölüme benziyor.
arazal
Moderatör
Moderatör
arazal

5. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Özeti   5. Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 10:15 am

aynen bu bölüm heyecanlı olucak... 5. Bölüm Özeti 27185

5. Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 9. Bölüm Özeti
» 11. Bölüm Özeti
» 13. bolum ozeti
» 6.Bölüm Özeti
» 14.Bölüm Özeti