Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

11. Bölüm Özeti

YazarMesaj
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

11. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 11. Bölüm Özeti   11. Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 6:05 pm

11. Bölüm Özeti

Günce'nin beklenmedik ziyareti ile neye uğradığını şaşıran Emir, öğrendiği gerçeklerle vicdan azabının pençesine düşer.
Hande, Emir'de kaldığı geceyi yeni bir oyuna dönüştürür, ancak gerçekler onu da sarsar.
Koray ve Cansu internetten konuşmaya başlar. Uçurumun kıyısından dönen Mehmet, babasıyla arasını nihayet yumuşatırken, Feriha ile kopma noktasındadır.
Çocukları arasındaki gerilim, Zehra'yı huzursuz eder.
Yaşananlar yüzünden büyük utanç duyan Emir, vicdan azabı ile içine kapanır. Sonunda Koray'a doğru bir adım atsa da, duyduğu utançla Feriha'ya yaklaşamaz. Birbirlerinden habersiz acı çeken aşıklar en beklenmedik yerde karşı karşıya gelir.
Cansu'nun Feriha ile ilgili imalı sözleri Zehra'nın sabrını taşırınca büyük gerilim yaşanır. Zehra, Cansu'larda çalışmayı bırakır. Bu durum Feriha'yı da derinden etkiler. Feriha, hayatında ilk kez gururunu bir kenara bırakıp Emir'den tek bir adım beklerken, herkesi derinden sarsacak büyük fırtına kopmak üzeredir.

Çok heyecanlı bir bölüm bizi bekliyor 11. Bölüm Özeti 20926
http://arkasiradakiler.forumm.biz/

11. Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4. Bölüm Özeti
» 8.Bölüm Özeti
» 5. Bölüm Özeti
» 9. Bölüm Özeti
» 13. bolum ozeti