Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

10. Bölüm Özeti

4 posters
YazarMesaj
qüLsüm
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qüLsüm

10. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 10. Bölüm Özeti   10. Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 8:41 pm

Hande’nin ayarladığı paparazzinin çektiği fotoğraflar dergiye düşer. Dergiyi görüp çılgına dönen Emir’in Feriha ve Koray’a tepkisi çok sert olur. Günce’ye verdiği söze sadık kalan ve Emir’i kaybeden Feriha yıkılır. Emir’e karşı kendini savunmaya fırsat bile bulamayan Koray, olayın peşini bırakmaz. Fotoğraflarını çeken paparazziye ulaşmaya kararlıdır.

Emir, uğradığına inandığı ihanetle, nefrete teslim olurken, bu kez fazla ileri gittiğini anlayan Hande Koray’ı kaybetme korkusu ile yüzyüze gelir.

Feriha hayatının en kötü günlerini yaşarken Mehmet ise yaşadığı ikinci hayata uyum sağlamaya çalışır. İkizlerin yolu Feriha’nın garsonluk yaptığı otelde kesişir.

Dergiyi gören Cansu, Feriha’yı bir kez daha çok kıskanır. Feriha ise kırılan gururuna rağmen aşk acısıyla kıvranırken, diğer yandan dergiyi başka kimlerin göreceği konusunda çok endişelidir. Kızının zor günler geçirdiğinin farkında olan Zehra, hiçbir şey anlatmayan Feriha’ya rağmen neler olduğunu anlamak için çırpınır.

Feriha’nın dergi ile ilgili korkuları gerçek olurken açılan yaralar kolay kapanmayacaktır.
ocean06
Isınan Üye

10. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 10. Bölüm Özeti   10. Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 12:16 am

paylasim icn tesekurler

bence gunce anlatacaktir emire gercegi cunku bunu burclu ferihaaya
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

10. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 10. Bölüm Özeti   10. Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 7:51 am

teşekkürler tatlım
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

10. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 10. Bölüm Özeti   10. Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 10:08 am

tşkler adaşımm 10. Bölüm Özeti 665829
http://arkasiradakiler.forumm.biz/

10. Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 5. Bölüm Özeti
» 9. Bölüm Özeti
» 11. Bölüm Özeti
» 13. bolum ozeti
» 6.Bölüm Özeti