Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

7.Bölüm Özeti

3 posters
YazarMesaj
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

7.Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 7.Bölüm Özeti   7.Bölüm Özeti Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 4:06 pm

7.Bölüm Özeti

Hande’nin evinde gördükleri ile büyük bir şok yaşayan Zehra, Feriha’dan hesap sorar. Anne kız ağır bir yüzleşme yaşarken Feriha büyük itirafın kıyısındadır. Kızına olan güvenini yitiren Zehra, Feriha’nın hayatını takip etme şansını kaybetmek istemez ve Hande’lerin evinde çalıştığını gizler.

Feriha, bir yandan annesine kendisini affettirmeye çalışırken bir yandan da ilk aşkın büyüsüne kapılmıştır. Bu durum Hande için yıkıcı olur. Otel, ev ve okul arasında mekik dokuyan Feriha ile Emir arasındaki dünya farkı da kendini belli etmeye başlar. İlk şokun ardından kendini toparlayan Hande ise, sonunda biraraya gelen aşıkları rahat bırakmamaya kararlıdır.

Pencereden gördüklerinin şaşkınlığını yaşayan Cansu, Feriha’yı mercek altına alır. Üzerinde Emir’in adının yazdığı kağıt yüzünden çıkan gerilim ise devam eder. Zehra ve Sanem, karşı karşıya gelir.

Evde ise, Zehra’nın reçellerinin pazarda satılmaya başlaması Rıza ile aralarında sorun yaratır. Karısının ek iş yapmasını gurur meselesi yapan Rıza, Veysel’in taksisinde çalışmaya başlar. Mehmet, vargücüyle iş aramakta ve her geçen gün umudunu biraz daha kaybetmektedir. Mehmet’in, geçmişten gelen bir dostla karşılaşması ise onun için şaşırtıcı olur.

Feriha, otelde büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırken, Rıza ise gecenin karanlığında büyük tehlike altındadır. Kapıcı dairesine ulaşan kara haber ortalığı yangın yerine çevirir.

Adını Feriha Koydum yedinci bölümü ile 25 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

http://arkasiradakiler.forumm.biz/
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

7.Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti   7.Bölüm Özeti Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 12:42 am

feriha otelde kmle karşılaşıcak acaba yaa
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

7.Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: Geri: 7.Bölüm Özeti   7.Bölüm Özeti Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 11:43 am

paylaşım için saol

7.Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4. Bölüm Özeti
» 8.Bölüm Özeti
» 5. Bölüm Özeti
» 9. Bölüm Özeti
» 11. Bölüm Özeti