Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya)

3 posters
YazarMesaj
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya) Empty
MesajKonu: Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya)   Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya) Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:46 am

Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya) 20110303_439_20110303_187_hazalkaya

Aşkı Memnu dizisinin zengin kızı, Adını Feriha Koydum'un kapıcı kızı Hazal Kaya'nın Gaziantepli avukat bir çiftin kızı olduğu ortaya çıktı. Hazal Kaya, kendisiyle yapılan söyleşide, anne ve babasının avukatlık yaptığını, özellikle babasının çok muhafazakar olduğunu açıkladı.
Hazal Kaya "İlk dizim Genco idi. O dizide keşfedildim ama Aşkı Memnu'da tanındım. Annem ve babam avukat. Avukatların arasında büyüdüm. Ailem hukukcu olmamı istiyordu. Ama ben ilkokuldan itibaren bale yaptım, keman çaldım, tiyatrolarda öne atladım. O yüzden gideceğim yolun başka olacağın farkındaydılar. Annem engellemek yerine yol çizmeyi tercih etti. Eğitim almamı istedi." dedi.

Anne ve babasının, kendisi 7 yaşındayken ayrıldığını söyleyen Kaya, "Babam, ikinci evliliğini yaptı ancak biz Antepliyiz. Bizde hep önemlidir aile. Biraz çocuğu koruyup kollama durumu vardır. Ama benim annem onlara karşı. “Hayır, benim çocuğumun aklı yok mu, kendi ayakları üzerinde durabilir” der. “Ben sana değil çevrene güvenmiyorum” durumu yok. Benim babam da oyunculuk hevesi olan bir adammış. Oyunculuğunu davalarda, duruşmalarda konuştururmuş. Bu nedenle çok başarılı bir avukattır hatta. Babam dindar bir adamdır benim. Annem feminist, sosyalisttir. Annemin dünya görüşü üzerimde çok büyük bir etkidir. Ben eylemlerde büyüdüm. Apolitik olma şansım hiç yoktu. Avukatların olduğu eylemlerde, Mor Çatı’da büyüdüm. İki dünya arasına sıkışıp, kendi içimde çatışma durumum olmadı." diye konuştu.
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

MesajKonu: Geri: Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya)   Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya) Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 10:21 am

Tşkler cnm Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya) 665829
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

MesajKonu: Geri: Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya)   Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya) Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 9:48 pm

teşekkürler
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya)   Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya) Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 12:26 am

bişey değil Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya) 665829

Biz Antepliyiz.(Hazal Kaya)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hazal Kaya Hastanelik Oldu
» Hazal Kaya'yla Sorun Yok
» Hazal Kaya Beşiktaş Dergisi
» Instyle Dergisi Hazal Kaya
» Dyou Dergisi Hazal Kaya