Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Çağatay Ulusoy'la Röportaj...

4 posters
YazarMesaj
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

Çağatay Ulusoy'la Röportaj... Empty
MesajKonu: Çağatay Ulusoy'la Röportaj...   Çağatay Ulusoy'la Röportaj... Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 10:53 am

Arkadaşlar çağatayın röportajını buldumda paylaşayım dedim Çağatay Ulusoy'la Röportaj... 665829

Çağatay Ulusoy'la Röportaj

Oyunculuk eğitiminiz var mı?
Bu işe başlamaya karar verdiğimde öncelikle güvenilir bir ekiple çalışmak istedim.Daha sonra oyunculuk konusunda kendimi geliştirmek adına Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi aldım.Çünkü oyuncu olmak lise yıllarımdan bu yana kurduğum bir hayaldi.

2010 Best Model'de birinci olmanız oyunculuk alanında ilerlemenize yardımcı oldu mu?
Best Model'de birinci olmam tabii ki etkili oldu.İnsanların beni tanımasını,bana ulaşmasını ve keşfedilmemi bu yarışmaya borçluyum.

Bu dizinin kadrosuna dahil olma süreciniz nasıl gerçekleşti?
Best Model yarışmasının yapıldığı günün ertesi Medyapım yetkilileri benimle görüşmek istedi.Deneme çekimi yapıldı ve sonrasında beraber çalışmaya karar verdik.

Dizide size neler evet dedirtti?
Senaryo,oynadığım karakter,oyuncu kadrosu,yapım şirketi beni cezbetti.Dizi çok güzel.Harika da bir başlangıç yaptı.Bu sevginin artarak devam edeceğini düşünüyorum.

Emir nasıl biri?
Zengin ama aslında şımarıık olmayan bir karakteri canlandırıyorum.Emir'i çok sevdim.Sete büyük heyecanla gidiyorum.

Rol için kendinizde değişiklikler yaptınız mı?
Çok büyük bir değişiklik yapmadık.Sadece saç modelim değişti.

Hazal Kaya'yla çalışmak nasıl bir duygu?
Aynı yaşta olmama rağmen oyunculuk deneyimi benden fazla.Bana bu konuda çok fazla katkısı oluyor.İlk dizimde onunla çalışmaktan mutluyum.

Oyunculukla ilgili kendinizi geliştirmek adına neler yapıyorsunuz?
Bol bol film izliyorum.Ayna karşısında sürekli mimik çalışıyorum.

Bundan sonrası için kendinize nasıl bir yol çizdiniz?
Türkiye'de başarılı bir oyuncu olarak bir yerlere gelmek,ilerleyen yıllarda da yurtdışında iyi bir eğitim alarak kendimi çok fazla geliştirmek istiyorum.Belki şansım ve arzum bana yardım eder ve dünya çapında ülkemi temsil edeceğim fırsatlar karşıma çıkar.Hedefim büyük,çok başarılı olacağıma inanıyorum.

Çevrenizden nasıl tepkiler alıyorsunuz?
Çok olumlu tepkiler alıyorum.Yakın çevrem ve ekip arkadaşlarım bana güveniyorlar.Ben de daha iyisini yapmak için çalışıyorum ve çalışacağım.

Çekimler dışında kalan zamanınızda neler yapıyorsunuz?
Mümkün olduğunca dinlenmeye çalışıyorum.Çünkü çekimler çok yorucu oluyor.Aileme ve sevdiklerime zaman ayırmaya çalışıyorum.

Sizce modellik mi oyunculuk mu daha cazip?
Bence her ikisinin de cazip yönleri var.Hem oyunculuk,hem de modellik kariyerime devam etmeyi planlıyorum.Ancak oyunculukta başarılı olmak modellikten daha zor olduğu için,ben de zoru sevdiğimden oyunculuk bir adım önde gidiyor.

Kaynak: Milliyet Gazetesi
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
kubra_
Isınan Üye

kubra_

MesajKonu: Geri: Çağatay Ulusoy'la Röportaj...   Çağatay Ulusoy'la Röportaj... Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:25 pm

Paylasim icin sagol Çağatay Ulusoy'la Röportaj... 792335
Güzel bir röportaj olmus.
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

MesajKonu: Geri: Çağatay Ulusoy'la Röportaj...   Çağatay Ulusoy'la Röportaj... Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:05 pm

Önemli değil kübracım evet güzel bir röportaj:)
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Çağatay Ulusoy'la Röportaj...   Çağatay Ulusoy'la Röportaj... Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:57 pm

bu röportajını okumuştum çok güzel paylaşım için saol Çağatay Ulusoy'la Röportaj... 665829
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

MesajKonu: Geri: Çağatay Ulusoy'la Röportaj...   Çağatay Ulusoy'la Röportaj... Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 10:47 pm

daha önce okumuştum paylaşım için teşekkürler Çağatay Ulusoy'la Röportaj... 83847

Çağatay Ulusoy'la Röportaj...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çağatay Büyük Konuştu
» Çağatay Ulusoy Röportajı
» Çağatay Ulusoy
» Çağatay Beyaz Showda
» Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim?