Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim?

3 posters
YazarMesaj
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? Empty
MesajKonu: Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim?   Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 12:33 am

Çağatay Ulusoy 'un sevgilisi kim?

Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? Cagatay-ulusoy-sevgilisi

Çağatay Ulusoy 'un sevgilisini herkes merak ediyordu.
2010 Best model birincisi olan Çağatay Ulusoy, ilk dizi deneyimi olan Adını Feriha Koydum ile tv ekranlarına merhaba dedi.
Adını Feriha Koydum adlı dizide Hazal Kaya ile başrolleri paylaşan Çağatay Ulusoy, genç kızların sevgilisi olurken, gerçek hayatta ise sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşıyor.

Emir karakteri ile tv ekranlarına hızlı bir giriş yapan Çağatay Ulusoy kariyerine modellik yerine oyunculuk yaparak devam edecek gibi görünüyor.

İki yıldır Selin Boronkay'ın sahibi olduğu 'S Management' adlı ajansa bağlı olarak çalışan Çağatay Ulusoy, Selin Boronkay ile aşk yaşamaya başlamış. Sosyetik güzel Selin Boronkay Çağatay Ulusoy 'dan tam 15 yaş büyük.

21 yaşındaki yakışıklı model-oyuncu Çağatay Ulusoy 'un Selin Boronkay ile aşk yaşadığının duyulması ile Ulusoy 'un bayan hayranları büyük bir şok yaşadı. Çağatay Ulusoy 'un sevgilisi olmasını istemeyen fanlar sosyal paylaşım sitelerinden Ulusoy 'a olan aşklarını ilan ediyorlar.
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

MesajKonu: Geri: Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim?   Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:43 am

Tşkler inşallah yalandır Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? 83847
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

MesajKonu: Geri: Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim?   Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 7:59 pm

arkadaşlar röpörtajını okudum yarışmadan önce bi sevgilisi varmış ama ayrılmışlar şuanda benim için kariyerim ön planda ilişki istemiyorum diyodu ve kıskanç bi sevgiliistiyomuş boyunun çok uzun olmasına gerek yokmuş 168 173 aradı olabilirmiş Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? 665829
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim?   Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 4:39 pm

haber yalanmış zaten yokmuş öyle bişi allahtan Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim? 83847

Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Kim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Genç Oyuncunun Süpriz Sevgilisi
» Çağatay Ulusoy
» Çağatay Ulusoy Trendy'de
» Çağatay Büyük Konuştu
» Çağatay Ulusoy Röportajı