Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi!

3 posters
YazarMesaj
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi! Empty
MesajKonu: Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi!   Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi! Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 9:46 am

Seyirciyi s.alak yerine koyan dizi!
Adını Feriha Koydum dizisine izleyicinin tepkisi ibretlik...

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ'a mesaj yollayan ve bugünkü köşe yazısına konu olan Leyla Akçul, Adını Feriha Koydum dizisinden bir hayli rahatsız olmuş:

"Show TV'de Adını Feriha Koydum'un tekrarını izliyordum ve yeni bölüm fragmanı gösterildi. Bizi bu kadar s.alak yerine koymalarına dayanamayıp size yazmaya karar verdim. Hoş, geçen gün de bir okurunuz eleştirmişti. Bu bölümde baba, oğlunun çarptığı aracın borcunu ödemek için gece taksicilik yaparken bıçaklanmış. Yeni bölüm tanıtımında ise; Feriha'nın kardeşi Mehmet jigololuğa başlıyor. Bu kadar da aptal yerine konulmaz ki izleyici? Kaç bölüm oldu bilmiyorum, başlarına gelmeyen kalmadı. Şimdi de kardeşi jigolo oluyor. Koskoca İstanbul'da bir araba tamircisi nasıl iş bulamaz? Hiç olmazsa asgari ücretle çalışabilir. Nasıl tamircide iş bulamıyor, anlamadım. İzleyiciye acındıracaklar, akan gözyaşından reyting süzecekler ya! İstanbul'da temizliğe giden bir kadının 80 liradan az aldığını sanmıyorum. Hele ki bu gidilen ev villa ise kaç liradır bilemiyorum. Anne her gün bir evde temizlikte, kira yok, elektrik, su, yakıt vs. masrafı yok. Peki bu maddi sıkıntı niye? Bir de bu tutuculuğu çözemedim. Yıllardır İstanbul'da yaşayan bir aile ve hele ki kızları üniversiteye gidiyor, bu kadar saat hesabı yapmalarını anlamadım. Bu dizinin senaristleri, insanları bu kadar da s.alak yerine koymamalı. İnsan bir şeylerden esinleniyorsa bile biraz adam akıllı dişe dokunur şeyler yazar. Kendinden bir şeyler katar. Ama inşallah dizi biter diyorum, çünkü aşırı derecede saçmaladılar, izleyiciyi fazlasıyla s.alak yerine koydular. Senaristinden, yapımcısına kadar. Biterse, tek acıyacağım kamera arkasındakiler olur. Kamera önündekiler nasılsa hemen yeni diziye başlarlar. Lütfen siz de senaryo değişip senarist ve yapımcılar yola gelene, izleyiciyi adam yerinde koyana dek dizi eleştirilerini yazın, yayınlayın. Hatanın neresinden dönseler kârdır. Kaleminize, yüreğinize sağlık. Sevgiler."
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
Gizem
Isınan Üye

Gizem

MesajKonu: Geri: Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi!   Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi! Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 10:17 am

" İnşallah dizi biter diyorum. " ne demek
ya bu dizinin fanları var biz cok seviyoruz diziyi
emir ve feriha aşkını nasıl bitirirler bitemez ki
bazı soledikleri dogru katılıyorum bende ama dizi bitmemeli ! Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi! 665829
ocean06
Isınan Üye

MesajKonu: Geri: Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi!   Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi! Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:42 am

evet bazi laflarina hak veriyorum ama cok acimasizca yazmis herkez biliyor zaten bunun dir dizi oldugunu.bence bitmemeli o kadar sacma dizi var ki bu dizi mi gozune batmis anlamadim.eger sevmiyorsa izlemesin.
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

MesajKonu: Geri: Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi!   Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi! Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 12:12 pm

Gizem demiş ki:
" İnşallah dizi biter diyorum. " ne demek
ya bu dizinin fanları var biz cok seviyoruz diziyi
emir ve feriha aşkını nasıl bitirirler bitemez ki
bazı soledikleri dogru katılıyorum bende ama dizi bitmemeli ! Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi! 665829
aynen cnm
http://arkasiradakiler.forumm.biz/

Seyirciyi S. Yerine Koyan Dizi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Son İzlediğiniz Dizi
» Efe'nin Yerine Gelmedim