Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Şiddete İsyan Eden Portreler

4 posters
YazarMesaj
qüLsüm
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qüLsüm

Şiddete İsyan Eden Portreler Empty
MesajKonu: Şiddete İsyan Eden Portreler   Şiddete İsyan Eden Portreler Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:45 pm

34 ünlü kadın, hemcinslerine uygulanan şiddeti protesto için objektif karşısına geçti
Bu yıl 34’üncü kez kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Türkiye’nin birbirinden ünlü kadınları ortak bir projede buluştu. “34 Kadın 34 Portre” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında, sanat dünyasının tanınmış kadınları, su altında objektiflere poz verdi.
“34 Kadın Su Altında Nefesini Tuttu” temalı fotoğraflarda, kadın sanatçılar şiddete karşı çeşitli mesajlar sundu. Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu’nun teknik destek verdiği proje kapsamında, 34 kadın sanatçının çıplak portre fotoğrafları da çekildi. Sanatçılar bu fotoğraflarda, bakışlarıyla ‘kadına karşı şiddete’ tepkilerini gösterdi. Bakışlarıyla şiddete meydan okuyan kadın sanatçıların su altı ve portre fotoğraf çekimlerini 101 Production stüdyolarında fotoğraf sanatçısı Yiğit Günel gerçekleştirdi.
SERGİ TÜM TÜRKİYE’Yİ GEZECEK
Sanat yönetmenliğini Kenan Bahadır Derre, yapım ve genel koordinatörlüğünü Zuhal Ceran’ın üslendiği çalışma, 8 Mart’ta Zeytinburnu’ndaki Olivium Outlet Center’de sergilenecek. Ünlü sanatçıların su altındaki ilginç pozlarının ve çıplak portrelerinin yer aldığı sergi, daha sonra Türkiye’nin çeşitli illerinde devam edecek. Projede yer alan isimler şunlar:
Ahu Türkpençe, Aşkın Nur Yengi, Ayça İnci, Bennu Yıldırımlar, Berna Laçin, Betül Arım, Billur Kalkavan, Burcu Kara, Ceylan Ertem, Deniz Özerman, Deniz Pulaş Akkartal, Devin Özgür Çınar, Ebru Cündübeyoğlu, Ece Uslu, Ece Vahapoğlu, Eda Taşpınar, Evrim Akın, Hale Caneroğlu, Hatice Akat, Hazal Kaya, Irmak Ünal, İnci Türkay, Lolita Asıl, Mavi, Melis Sökmen, Nazlı, Nesrin Cavadzade, Nilüfer Açıkalın, Oya İnci, Şebnem Bozoklu, Selen Servi, Sumru Yavrucuk, Şebnem Özinal, Şenay Gürler, Yasemin Çonka, Yasemin Hadivent.

Şiddete İsyan Eden Portreler 2416w3n

http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/607661-siddete-isyan-eden-portreler
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

MesajKonu: Geri: Şiddete İsyan Eden Portreler   Şiddete İsyan Eden Portreler Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:49 pm

paylaşım için teşekkürler tatlım Şiddete İsyan Eden Portreler 665829
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

MesajKonu: Geri: Şiddete İsyan Eden Portreler   Şiddete İsyan Eden Portreler Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:00 pm

tşkler cnm Şiddete İsyan Eden Portreler 665829
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
qüLsüm
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qüLsüm

MesajKonu: Geri: Şiddete İsyan Eden Portreler   Şiddete İsyan Eden Portreler Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 8:49 pm

Önemli değil (:
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Şiddete İsyan Eden Portreler   Şiddete İsyan Eden Portreler Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 12:47 am

çok güzel bi proje olmuş paylaşım için teşekkrler Şiddete İsyan Eden Portreler 665829

Şiddete İsyan Eden Portreler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cem Cezaevinde İsyan Çıkardı