Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?

+3
>>>melike<<<
*ÖsLem
Gizem
7 posters
YazarMesaj
Gizem
Isınan Üye

Gizem

Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Empty
MesajKonu: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 3:16 pm

Feriha'nın yalan söylediğini emir öğrenince ne yapar sizce ? Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 70449
*ÖsLem
Yeni Üye

*ÖsLem

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 5:23 pm

Hakaret eder,
Ben seni diğerlerinden farklı sanıyodum ama değilsin vs.
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 5:26 pm

*ÖsLem demiş ki:
Hakaret eder,
Ben seni diğerlerinden farklı sanıyodum ama değilsin vs.
katılıyorm buna benzer bişiler söylicek
denizzz_
Isınan Üye

denizzz_

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 3:46 pm

Bence bişey demiycek :y
Yine sevcek ama az kızabilir haklı olarak :I
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 4:06 pm

biraz değil bnce baya kızıcak gibi çünkü sölediği yalan küçük bişi dil yani emir sert bi tepki verebilir gibi geliyo bana
denizzz_
Isınan Üye

denizzz_

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 4:08 pm

Ya bnm için bunun bi önemi yok der sarılırla öpüşürler Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 349301
Ahhh keşke Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 890332: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 890332:
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 4:09 pm

keşkeee hepimiz bunu isterzz yaniii Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 83847
kubra_
Isınan Üye

kubra_

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 10:20 pm

Trip atar, kizar (dogal olarak, hakkida) sonraaaa yine eskisi gibi Feriha - Emir olur Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 83847
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 1:13 am

kubra_ demiş ki:
Trip atar, kizar (dogal olarak, hakkida) sonraaaa yine eskisi gibi Feriha - Emir olur Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 83847

bnce eskisi gibi olmalrı zor olucak biraz çünkü emir bu bölümde sınıf ayrımıyla ilgili bişeyler söyledi ve sınıf ayrımına önem verdiğinin işaretini vermiş oldu. ferihanın işi birz zor
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 10:22 am

çok üzülür deprsyona girer .t .t
kubra_
Isınan Üye

kubra_

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 7:36 pm

>>>melike<<< demiş ki:
kubra_ demiş ki:

bnce eskisi gibi olmalrı zor olucak biraz çünkü emir bu bölümde sınıf ayrımıyla ilgili bişeyler söyledi ve sınıf ayrımına önem verdiğinin işaretini vermiş oldu. ferihanın işi birz zor

Emir asik Ferihaya. Yalanlarini ögrendikden sonra ne olursa olsun, eninde sonunda yine Emir - Feriha olucak.
Evet sinif ayrimi hakkinda konusdu, ama o sonradan birsey farketmicek. Eger gercekten Emir icin cok önemliyse o sinif farki o zaman simdiden Emir - Feriha aski bitsin.
Anlamsiz olur yani Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 20926
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 12:49 am

kubra_ demiş ki:
>>>melike<<< demiş ki:
kubra_ demiş ki:

Emir asik Ferihaya. Yalanlarini ögrendikden sonra ne olursa olsun, eninde sonunda yine Emir - Feriha olucak.
Evet sinif ayrimi hakkinda konusdu, ama o sonradan birsey farketmicek. Eger gercekten Emir icin cok önemliyse o sinif farki o zaman simdiden Emir - Feriha aski bitsin.
Anlamsiz olur yani Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? 20926
ilerleyen bölümlrde görücez ama feriha emir eninde sonunda olur. uzun bi süre ayrı kalırlar belki ama sonunda yine akş kazanır. belkide sanem hnm ferihayı kurtarıcak yani bellimi olur ferihanın yalanı erken çıkmayadabilir
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

MesajKonu: Geri: Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?   Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ? Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 10:38 am

Ayy işte onu hiç tahmin edemiyorum :(
http://arkasiradakiler.forumm.biz/

Ferihanın Yalan Söylediğini Emir Öğrenince Ne Yapar ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yalan Saatleri
» Siz Ferihanın Yerinde Olsanız Arkadaşınızı afedermiydiniz???
» Koray ve Emir
» Emir Sarrafoğlu'<3
» Emir Öğreniyormu?