Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Dizideki Kaza Gerçek Çıktı

4 posters
YazarMesaj
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

Dizideki Kaza Gerçek Çıktı Empty
MesajKonu: Dizideki Kaza Gerçek Çıktı   Dizideki Kaza Gerçek Çıktı Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 2:18 pm

Dizideki Kaza Gerçek Çıktı Adiniferihakoydum3

Dizideki kaza gerçek çıktı
Adını Feriha Koydum adlı dizide kaza sahnesi çekilmek istenirken, lüks otomobil çekim mahalline giren çöp kamyonuna çarptı.

70 bin liraya m.l olan kazanın görüntülerini seyirciler dizinin ikinci bölümünde izlemişti

Dün akşam Show TV?de beşinci bölümü yayınlanan Med yapım imzalı ?Adını Feriha Koydum? adlı dizinin ikinci bölümünde izlenen kaza sahnesinin gerçek olduğu ortaya çıktı. Çekim sırasında buzlanan yolda frene basan Melih Selçuk (Mehmet) aracın kayması sonucu çöp kamyonuna gerçekten çarparak durabildi. Kaza sonrası Porsche marka araçta 70 bin TL?lik hasar oluştu.

KAZAYA BUZLANAN YOL NEDEN OLDU

Levent semtinde gerçekleşen olayda, dizinin erkek karakteri Mehmet?in tamir için kendisine emanet edilen otomobille kaza yapma sahnesi çekiliyordu. Kaza anı bilgisayar teknolojisiyle görüntüye aktarılacak ve kaza gerçekten olmuş izlenimi yaratılacakken, buzlanan yolda aracın hakimiyetini kaybeden Melih Selçuk, rol gereği çarpıyor izlenimi yaratılması planlanan çöp kamyonuna gerçekten çarptı.

Kamyona yandan vurdu

Oyuncu Melih Selçuk, kaza sonrasında çok şaşkındı. Büyük maddi hasarın meydana geldiği tatsız olayda tek sevindirici şey, kazanın sahiciliğiydi. Yönetmen Merve Girgin, kaza anını olduğu gibi dizinin 2. bölümünde kullandı.
12 Şubat 2011 Cumartesi 09:21:21 Televizyon Gazetesi
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
arazal
Moderatör
Moderatör
arazal

MesajKonu: Geri: Dizideki Kaza Gerçek Çıktı   Dizideki Kaza Gerçek Çıktı Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 2:29 pm

zaten resimlerini göstermişlerdi karakolda. gitti güzelim porsche... Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 27185
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

MesajKonu: Geri: Dizideki Kaza Gerçek Çıktı   Dizideki Kaza Gerçek Çıktı Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 4:26 pm

arazal demiş ki:
zaten resimlerini göstermişlerdi karakolda. gitti güzelim porsche... Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 27185
Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301 Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
arazal
Moderatör
Moderatör
arazal

MesajKonu: Geri: Dizideki Kaza Gerçek Çıktı   Dizideki Kaza Gerçek Çıktı Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 6:44 pm

qülsüm_11 demiş ki:
arazal demiş ki:
Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301 Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301
Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301 Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301 Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301 Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301 Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301
kubra_
Isınan Üye

kubra_

MesajKonu: Geri: Dizideki Kaza Gerçek Çıktı   Dizideki Kaza Gerçek Çıktı Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 7:30 pm

Porsche yazik oldu .. Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 826141 Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 349301
Paylasim icin sagol.
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

MesajKonu: Geri: Dizideki Kaza Gerçek Çıktı   Dizideki Kaza Gerçek Çıktı Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 1:58 pm

hayallerimin arabasııı Dizideki Kaza Gerçek Çıktı 83847
paylaşım için saol

Dizideki Kaza Gerçek Çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyadaki 6 Gerçek xD
» Gerçek İsimleriniz