Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?

+9
denizzz_
>>>melike<<<
~YaLnızLıK~
selencik
Lyon
qüLsüm
BeRiL
kubra_
Gizoşumm
13 posters
YazarMesaj
Gizoşumm
Administrator

Administrator
Gizoşumm

Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Empty
MesajKonu: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 6:13 pm

Hande korayın kendisini sevdigini nasıl anlamıyo anlamıyorum Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 46643
sonuçta çok uyanık bi kız cin gibi yani Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 58327 anlamaması çok saçma...
Acaba anlıyoda anlamamazlıkdan mı geliyo ki Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 46643 bu da olamaz Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 46643
Koray handeyi ne zamandır seviyo acaba Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 890332
https://adiniferihakoydum.yetkin-forum.com/forum.htm
kubra_
Isınan Üye

kubra_

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 7:12 pm

Bence anlamiyor, görmüyor cünkü bizim kizin akli tek Emirde Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 434932 (aslinda onuda anliyabiliyorum, Emir gibi bir yakisikli birisi Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 27185)
Herneyse Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 882442 Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301
Ama sonunda ögrenicek, ama o zamanda cok gec olucak Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 826141:, ama sonraaaaa eninde sonunda Korande aski görücegiz Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 27185
BeRiL
Isınan Üye

BeRiL

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 7:21 pm

Bencede çok saçma.. Hayır birde çok belli ediyo bence nasıl anlayamıyo bu kız Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 58327
qüLsüm
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qüLsüm

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 10:52 pm

Bencede koray çokta belli ediyor sevdiğini ama nasıl anlamıyor hande Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 58327
Lyon
Yeni Üye

Lyon

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 1:33 pm

anlamamazlıktan geliyo ya da korayı tınlamıyor olabilir Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 46643
gerçi tahminimden ibaret yeni bölümden itibaren izlemeye başlıyorum kızlar
bakalım iyi sallamışmıyım Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301
Gizoşumm
Administrator

Administrator
Gizoşumm

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:23 pm

Lyon demiş ki:
anlamamazlıktan geliyo ya da korayı tınlamıyor olabilir Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 46643
gerçi tahminimden ibaret yeni bölümden itibaren izlemeye başlıyorum kızlar
bakalım iyi sallamışmıyım Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301
Tınlamıyo degil cihan ya Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 826141
koraya çok deger veriyo ama gözü emirden başkasını görmüyo bizim kızın Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 798638
https://adiniferihakoydum.yetkin-forum.com/forum.htm
selencik
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 12:14 am

handenin aklı fikir k Emir feriha kaptırmış cıldırmış acaba ben ferihayı nasıl rezil ederim emir bana kalır derdinde korayı düşndüğü falan yok
ayırca koray handeyi seviyor gözüküyor ama başka kızlarda yatmaktan geri kalmıyor bu nasıl aşk Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301
~YaLnızLıK~
Yeni Üye

~YaLnızLıK~

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 5:14 pm

Hande Ferihayı nasıl deli edebilirim düşüncesinde olduğundan Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301 Korayı gözü bile görmüyor Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 12:44 am

hande gbi bi kız anlamıycak şaşırtıcı doğrusu Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 83847 anlıyodr ama anlamamazlıktan geliyodr. zaten hande emire takmış durumda vazgeçeceğede benzemiyor
denizzz_
Isınan Üye

denizzz_

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 3:57 pm

~YaLnızLıK~ demiş ki:
Hande Ferihayı nasıl deli edebilirim düşüncesinde olduğundan Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301 Korayı gözü bile görmüyor Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301

aynen Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301
Pis sarı cüce Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 434932 Gizemim saygılar Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 349301
qülsüm_11
Moderatör
Moderatör
qülsüm_11

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 5:18 pm

qüLsüm demiş ki:
Bencede koray çokta belli ediyor sevdiğini ama nasıl anlamıyor hande Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 58327
Bencede
http://arkasiradakiler.forumm.biz/
arazal
Moderatör
Moderatör
arazal

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 6:09 pm

hande anlamamazlıktan geliyor gözü emirden başka kimseyi görmüyor.
-ѕтrαwberry
Yeni Üye

-ѕтrαwberry

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 1:13 pm

Bencede Biliyor Fakat Aklı Fikri Düşüncesi Emir Ferihada Şeytanın Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? 951190
ocean06
Isınan Üye

MesajKonu: Geri: Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?   Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ? Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:53 am

bu bolum den sonra bence hande korayi seviyo da ne kadar sevdigini kendi de bilmiyo (emire olan takintisindan dolayi)bence bundan sonra korayin degerini bilmeye baslayacak aferim koray defol git dedinya icimin yaglari eridi seytan hande defol diziden de )))

Hande Koray'ın Kendisini Sevdigini ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hande :@
» Hande (:
» koray hande
» Koray & Hande
» Koray Hande ?