Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

İlker Başbuğ Sınırda

YazarMesaj
e2qi.*
Katılımcı Üye

İlker Başbuğ Sınırda Empty
MesajKonu: İlker Başbuğ Sınırda   İlker Başbuğ Sınırda Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 3:29 pm

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ Ramazan Bayramı nedeniyle geldiği Mardin'de sınır birliklerini ziyaret edecek.

Türk Hava Kuvvetleri'ne ait özel bir jetle sabah saatlerinde Mardin Havaalanı'na inen Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'u Mardin Valisi Hasan Duruer, Belediye Başkanı Beşir Ayanoğlu ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selim Mert karşıladı.

Yoğun güvenlik önlemleri altıda karşılanan Başbuğ, beraberindeki heyetle sınırdaki birliklerin bayramlarını kutlamak ve bazı şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmek için helikopterle Nusaybin'e gitti. Kuvvet komutanları ile birlikte geldiği Mardin'de Nusaybin ilçesindeki sınır birliklerinde incelemelerde bulunacak olan Başbuğ'un ayrıca şehit ailesini ziyaret etmesi bekleniyor. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı ziyareti Ankara'dan bir basın ordusu takip ediyor.

İlker Başbuğ Sınırda
1 sayfadaki 1 sayfası