Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Kız Tavlama Yolları

YazarMesaj
*éRén
Katılımcı Üye

*éRén

Kız Tavlama Yolları Empty
MesajKonu: Kız Tavlama Yolları   Kız Tavlama Yolları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:18 pm

KızLar ßir Çiçek qibidir xD ßazıLarı ama ..! Herkes iLLa ßirisine kaLbini kaptırı işte ßuna aŞq denio Bazen herşey ıstedınız qıbı olmaz mesela sızın sevdıınız kız sızı sevmz veya hiç pas wermez veya severde .. hıccaqtırmaz Kız NasL tawLanır .. ? ii okyuun Sımdı xD Tamamen KısıSeL qorusLerm x) Once Kızın kardesi warsa onunLa coook ii qecınmen Lazım .. Kardeşini evıne davet et veya oyun Cd sı wer .. Hediye aL yanı Sora ßu cocuk ıLLa qi ewde anLatır senın yaptıın işLeri .. İşte O zamn qız snden etkiLenmeye basLar .. diqaat edeceğiniz işLer war iLq hediyede saqına bunu beqLemeyın 2 + oLması Lazım xD ...... Kardeşi oLmayanLar için Doğum qunu partiSi wereßiLirsin en basit Kız tawLama yontemı %90 BasrıLı oLur ßu cozum ... Dier bı cozumde oKuLdaqi etkinLikler okuLda Hiç ßi zaman reziL olmamaLısın ßirisinden fazLa siLqi kağıt vß. şeyLer saqına ısteme ondan veya dierLerinden xD herşeyn tam oLsun yanı Kızı her türLü etkiLemeye calıs OyunLarda Hep onun Takımından oLmaya caLıs hatta aynı sırada olmaya calıs kız eLbet Senden etkiLenecektiR.. ßenden ßu kadar x) Kız Tavlama Yolları 23244

Kız Tavlama Yolları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kadınları Sinir Etmenin Yolları :D