Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)

+5
KUZEY_YILDIZI
Gizoşumm
*мα†мαzєL*
*éRén
istanbullu
9 posters
YazarMesaj
istanbullu
Isınan Üye

istanbullu

Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Empty
MesajKonu: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 1:52 pm

Sarışın:Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Duygusal: ben bennn .daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Dolmuş şoförü:Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, yaşasın dolmuş şöförleri ..

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

Yeni Üye: ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim..

Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 349301 Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 349301
*éRén
Katılımcı Üye

*éRén

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:00 pm

sn baya gzel konular açıyon
istanbullu
Isınan Üye

istanbullu

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:00 pm

asdadsd Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 349301 eyw Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 349301
*мα†мαzєL*
Star Üye

*мα†мαzєL*

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:03 pm

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 807994 tsk istnbLLu ''
istanbullu
Isınan Üye

istanbullu

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:04 pm

*мα†мαzєL* demiş ki:

Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 807994 tsk istnbLLu ''

rica Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 349301
Gizoşumm
Administrator

Administrator
Gizoşumm

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:32 pm

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

bu bana toplularda İremin yaptıklarını hatrlatıo kanka nieki Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 349301
https://adiniferihakoydum.yetkin-forum.com/forum.htm
KUZEY_YILDIZI
Katılımcı Üye

KUZEY_YILDIZI

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 4:57 pm

> Hakan Süper Bi Yazı Olmuş; Ellerine ve Emeklerine Sağlık Kardeşim (: Bizlerle Paylaştığın İçin Çok Teşekkürler..
simariq__rapci
Süper Üye

simariq__rapci

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 5:28 pm

xD Çok qüsel saol
ViLdAn
Katılımcı Üye

ViLdAn

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 7:10 pm

süperlerr Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 807994 Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 807994

Yeni Üye: ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim..

özellkle buna bayıldım Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 200440

paylaşım için saqol Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 83847
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 10:55 am

paylaşımların gerçekten çok güzel Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 665829
>>>melike<<<
Katılımcı Üye

>>>melike<<<

MesajKonu: Geri: Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)   Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 1:50 am

çok güzel teşekkürler Forumdan Ayrılma Bahaneleri :) 83847

Forumdan Ayrılma Bahaneleri :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.. :)