Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından

2 posters
YazarMesaj
*éRén
Katılımcı Üye

*éRén

Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından Empty
MesajKonu: Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından   Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:30 pm

Cem'in teslim telefonu yurtdışından

Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından 103157

Cem'i babasının ya da aileye çok yakın bir kişi sakladı. 197 gündür ona bu hizmeti veren kişi, bakın neler yapmış;

Üst düzey bir emniyet yetkilisi Cem'in kaçış süreciyle ilgili önemli açıklama yaptı. İddiaya göre Cem’in 197 gündür saklandığı yeri bir tek baba ve ona vefa borcu olan bir erkek biliyordu. Teslimat telefonu ise yurtdışından geldi.

Münevver Karabulut cinayetinin katil zanlısı Cem G’nin ‘sırlar dolu’ teslim süreci Çarşamba gecesi, önce avukatı Aytekin Kaya’ya gelen telefonla başladı. Telefondaki erkek, Cem’in teslim olacağını, kendisinden gelecek ikinci telefonu beklemesini söylüyordu. Ancak bu telefon sanıldığı gibi Türkiye’den gelmedi. Üst düzey bir emniyet yetkilisi, telefonun teknik takibe yakalanmamak için yurtdışından edildiğini söyledi. Yetkili, bu ülkelerin, annenin yaşadığı ABD ya da iddia edildiği gibi İsrail olmadığının altını çizerek, “Telefonun hangi ülkeden edildiğini

belirledik. Bu konuda da çalışmalarımız sürüyor. Kimse bu olay kapandı sanmasın. 6 ay sonra bu telefonun ardındaki sır ortaya tamamen çıkarılmış olur” dedi

OĞLUM CEZANI ÇEKMEK ZORUNDASIN

Aynı emniyet yetkilisi, Cem G’yi teslim olmaya, polisin yoğun takibi sonucu bunalan ailenin ve cezaevinde oğlunun artık daha fazla kaçamayacağını anlayan babanın mektubunun ikna ettiğini düşündüklerini anlattı. Babanın oğlu Cem G’ye hitaben yazdığı ve avukat aracılığıyla eline ulaşan mektupta “Bir genç kız öldü. Böyle olmasını kimse istemezdi. Her zaman ve ne olursa olsun hep yanındayız. Sürekli arkanda olacağız. Ancak suçunun cezasını çekmek zorundasın. Teslim olmanı istiyorum” dediği öğrenildi. Yetkili, Cem G. ile karşılaştıklarında cinayeti sormak istediklerini ancak zanlının hıçkırarak ağlamaya başladığını söyledi. 15 dakika boyunca ağlayan zanlının, sürekli olarak “Keşke ben ölseydim. Babam benim yüzümden cezaevinde, “ dediği öğrenildi.

AİLENİN KAÇ EKMEK ALDIĞINI TAKİP ETTİK

Zanlının, kaldığı evde televizyondan haberleri izlediğini belirten yetkili, Cem G’nin, Münevver Karabulut’un ailesiyle ilgili olarak ise “Münevver’in ailesi haklı, sonuçta canları gitti ve geri getiremem. Annesini ve babasını görünce, ‘Keşke ben ölseydim’ diye düşündüğünü söylediğini anlattı.

Yetkili, Cem’in firari olduğu dönemde, yakınlarının da sıkı takip altında tutulduğunu belirterek şunları söyledi: “Market alışverişinden, ev gezmesine kadar tüm hareketleri takip ediliyordu. Öyle ki kaç kilogram peynir, kaç ekmek aldıklarını bile inceledik. Bir anormallik var mı lojistik destek sağlıyorlar mı araştırdık.”
e2qi.*
Katılımcı Üye

MesajKonu: Geri: Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından   Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 5:29 pm

çok uyuz olmaya bşladm bu çcuqa
*éRén
Katılımcı Üye

*éRén

MesajKonu: Geri: Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından   Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 7:27 pm

bn zaten uyuzdm
e2qi.*
Katılımcı Üye

MesajKonu: Geri: Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından   Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 11:44 pm

aynen kuzi Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından 951190

Cem'in Teslim Telefonu Yurtdışından
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep Telefonu Geyikleri