Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Türk Bilim Adamından Asrın İcadı

2 posters
YazarMesaj
*éRén
Katılımcı Üye

*éRén

Türk Bilim Adamından Asrın İcadı Empty
MesajKonu: Türk Bilim Adamından Asrın İcadı   Türk Bilim Adamından Asrın İcadı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:07 pm

TANINMIŞ türk bilim adamı prof..abdi bozduyaptı yeni buluşu''ölülerle görüntülü sohbet'' icadını basına tanıttı.
bozduyaptı şunları söyledi:
''esasen asırlardır ölülerle görüşmek bir hayaldi.yeni geliştirdiğim bu teknolojik aygıtla ölülerle görüntülü sohbet yapmak artık mümkün.şimdilik ses ve görüntünün yeterince kaliteli olmadığını kabul ediyorum,ölünün yeni yada eski ölü olması ,piksel sayısın yetersizliği ,dijital aktarımı etkileyebilecek boyutlar arası geçisteki dalgalanmalar,görüntünün kalitesini belirleyen başlıca sebebler.fakat bu problem fazla uğraş gerektirmeden aşılabilecek olduğu için ,şimdilik 5+1 destekli ''ölü sesini billur ses yap''cihazı üzerinde çalışıyoruz.yakın gelecekteki asıl ana projemiz ise ''kendi ölü sesini duy '' projesidir.projem üç safhadan oluşacak.birinci safhada öldürülme,ikinci safhada dinleme ve kayıt,üçüncü safhada geriye dönüşüm,canlandırma.birinci ve ikinci safhaları başarıyla test ettik.üçüncü safha için devletten ek kaynak bekliyoruz....
ebrar
Katılımcı Üye

ebrar

Türk Bilim Adamından Asrın İcadı Empty
MesajKonu: Geri: Türk Bilim Adamından Asrın İcadı   Türk Bilim Adamından Asrın İcadı Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 3:40 pm

ahaha Türk Bilim Adamından Asrın İcadı 83847

Türk Bilim Adamından Asrın İcadı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilim Çaresiz Kaldı
» Ülkemizden Neden Bilim Adamı Çıkmıyor ?
» Türk Yalanları
» Türk Futbol Yorumcularından
» Yunanistan'da Türk Bayrağı Böyle Yırtıldı!