Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Ruh Pazarı

YazarMesaj
*éRén
Katılımcı Üye

*éRén

Ruh Pazarı Empty
MesajKonu: Ruh Pazarı   Ruh Pazarı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:04 pm

İstanbul'un Salı pazarında bir ilginçlik yaşanmış. Bir satıcı ruh satıyor. Bizde satıcı ile bir röportaj yaptık.

Röportajcı: Nasıl ruhları topluyorsunuz ?
Satıcı: Öncelikle kamera ne tarafta... tamam amerikadaki halama dayıma ve kuzenlerime selam yolluyorum.
Satıcı: Ruhları gece olduğu zaman mezar'a gidip mezarda kalan ruhları cuvallarla topluyorum. Sonra da eve götürüp hepsini teker teker bakıyorum düzgün olmayan ruhları atıyorum.
Sonra kalanları teker teker poşete koyuyorum.
Röportajcı: Başka ruh satıcıları gördük pazarda sizin sattığınız ruhlardan daha ucuz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
Satıcı:
Onlar bağırıyorlar ruh'un tane 1.5 TL diye çünkü onlarında korsan yani takılıyo o ruhu kullanınca yolda giderken bi anda takılıyo ne dediğini bilmeden şeyler söylüyor. Benimki ise orjinal.
Röportajcı: Fiyatları değişiyomu ?
Satıcı: Özelliğine göre değişiyo mesala uzun boylu basketbolcu ruhu 30TL, manken ruhu 35TL, ölmüş ülke başkanlarının ruhu 75TL, ve benzerleri gibi şeyler.
Röportajcı: Sizin söyleyebileceğiniz bişey varmı ?
Satıcı: Evet artık 2 ruha sahip olabilirsiniz bir söz vardı "Bedenime sahip olabilirsin, ruhuma asla" diye bir söz vardı artık ruhuna da sahip olabilirsiniz.

Ruh Pazarı
1 sayfadaki 1 sayfası