Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Müthiş İtirafLar x)

3 posters
YazarMesaj
кяσηiк aşıк
Katılımcı Üye

кяσηiк aşıк

Müthiş İtirafLar x) Empty
MesajKonu: Müthiş İtirafLar x)   Müthiş İtirafLar x) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:34 pm

aßim asqerDe 10 qnDe 1 DéFa çarşı izNi var nişanLısı ßize qeLio ve konuşuoLar msn'Dé qünLüqDn ne KonuşukLarını TaKip éDioruz karDeşimLe x))
ßaßa aNNém ßize para verio æişeLEr aLın Dio Sn verirqen de babanıza söLemeyin o Da versn Dio xD
küçüqqén arıya ayı diomşm ßnm eLLerim arı qißi Dé DedikLernDe iSe bnm eLLerm ayı qßi Diomşm . .
qece cnm skLmşDı karDeşimn De öLe vodafone'Nun ikiteLLide seL oLduu içn orDaki santraLi hasar görmş o yüzDn ßi süRe ücreTsiz biriLerini arayıP sesini DinLediq xD ayy..qeceNn 2 Si çooq eqLenceLiydii . . ştt..araMızDaa
eeT . En zevqLisi ßuu . . . éSqi SevqiLim MeRT ßana yaPDıın gızıkLıa karşıLıq snn MSN aDresini ßn kırDım ama inKar eTDim ( ßaşqası Dié tanıtDım qenDimi YéDi saLaq ßnLe uqraşann Sonu ßöLe oLr . işDe ) xD
aNNé ÇoOoq TutumLuyum eeD . ßiriktirDiim ParaLarLA knt. aLıorm qizLi qizLi Né yaPıım çßq ßiTio ßnm suçum yoq xD
ŞmDiLiq ßu KaDr . .
http://www.lovely.twilight-vampire.com
ViLdAn
Katılımcı Üye

ViLdAn

MesajKonu: Geri: Müthiş İtirafLar x)   Müthiş İtirafLar x) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:10 pm

aßim asqerDe 10 qnDe 1 DéFa çarşı izNi var nişanLısı ßize qeLio ve konuşuoLar msn'Dé qünLüqDn ne KonuşukLarını TaKip éDioruz karDeşimLe x))

bunu bende yapıyodum bi ara Müthiş İtirafLar x) 200440

süper itiraflar cnım paylşım için saqol Müthiş İtirafLar x) 83847
KUZEY_YILDIZI
Katılımcı Üye

KUZEY_YILDIZI

MesajKonu: Geri: Müthiş İtirafLar x)   Müthiş İtirafLar x) Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 11:28 am

*** Gerçekten de Müthiş İtiraflar Müthiş İtirafLar x) 83847 Bizlerle Paylaştığın İçin Çok Teşekkürler Canım (: Ellerine Sağlık..

Müthiş İtirafLar x)
1 sayfadaki 1 sayfası