Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adını Feriha Koydum Forumuna Hoşgeldiniz :)

Adını Feriha Koydum Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır ...
Konu İçeriklerini Görebilmek ve Yorum Yazabilmek İçin Lütfen ÜYE OLUN.

Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;

+4
aLév..
Gizoşumm
Erdem
Gizoşum
8 posters
YazarMesaj
Gizoşum
Administrator

Administrator
Gizoşum

Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Empty
MesajKonu: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 1:25 pm

Arkadaşlar Biliyorsunuz ki Orjinal Adam'ın Dogum gününe 31 gün kaldı Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 74326

Ve ben Orjinal Adam için Dogum Günü hediyesi yapmak istiyorum.Yani kısa bir film çekmek istiyorum.Ve videonun sonuna da SİTEMİZİN reklamını yapıcam.Ve şuna emin olun bu yapıcağım video Dağhan'a ulaşıcak.

Sizlerden İstedigim Orjinal Adam'a yakışır bir Orjinal fikir bulmak.
* Dağhan için neler yapabilirim Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 287110
* Mesela nasıl bir kısa film yapabilirim ?
* O kısa film'de ne anlatmaya çalışabilirim ?

Evet Arkadaşlar YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 124395 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 124395

Edit : Tiyatrocu oldugumu için Rol konusunda sıkıntı olmucak o yüzden aklınıza gelen her fikiri paylaşabilirsiniz Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 788855
https://adiniferihakoydum.yetkin-forum.com
Erdem
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 4:46 pm

Senin Dağhan'a olan duygularını anlattığın bi kısa film olabilir.
Mesela düşün bir film çekiyorsun.Filmde oynarken , günlük tutuyorsun işte günlükte de Dağhan'la ilgili şeyler yazıyor videoda da yazılar geçiyor günlükte neler yazdığıyle ilgili falan...
Tam anlatamadım ama sen anladın onu Gizem.Nasıl olur mu sence ? Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 874447

En son Erdem tarafından Perş. Eyl. 17, 2009 6:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Gizoşumm
Administrator

Administrator
Gizoşumm

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 4:51 pm

Erdem demiş ki:
Mesela düşün bir film çekiyorsun.Filmde oynuyarken ve günlük tutuyorsun işte günlükte de Dağhan'la ilgili şeyler yazıyor videoda da yazılar geçiyor günlükte neler yazdığıyle ilgili falan...
Tam anlatamadım ama sen anladın onu Gizem.Nasıl olur mu sence ? Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 874447

Kesinlikle Erdeme katılıyorum Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 874447

Süper fikir Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 874447

Daqhana ancak bu sekilde anlatabilirsin kendini
https://adiniferihakoydum.yetkin-forum.com/forum.htm
aLév..
Süper Moderatör
Süper Moderatör
aLév..

Nerden : ♥ кiмiηiη aкLıηda, кiмiηiη SσL γaηıηda...///♥кєLiмєLєяiη aηLaттığı кadaяıм...

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:33 pm

Bnde erdeme katıLiorm hayatm (:
qüzeL bi fikir .
bennnn
Isınan Üye

bennnn

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:51 pm

valla bnimde aklıma hiç bişi gelmio Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 287110
Gizoşum
Administrator

Administrator
Gizoşum

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:20 pm

Erdem çok güzel herkez bana Video'da duygularını yansıt diyor yanlız birşey var . Nasıl olucak yani açılımını yaparsanız çok sevinirim Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544
Gizoşumm
Administrator

Administrator
Gizoşumm

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:24 pm

Gizoşum demiş ki:
Erdem çok güzel herkez bana Video'da duygularını yansıt diyor yanlız birşey var . Nasıl olucak yani açılımını yaparsanız çok sevinirim Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544

ben yorumlarımı cumartesiye saklıorum kuzum
Gizoşum
Administrator

Administrator
Gizoşum

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:26 pm

dream_qirll demiş ki:
Gizoşum demiş ki:

Kuzu lütfen birşeyler düşünmemiz lazım yardım edin bana Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544
yaklaştı dogum günü orjinal adamımın ya Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544
Gizoşumm
Administrator

Administrator
Gizoşumm

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:28 pm

Gizoşum demiş ki:
dream_qirll demiş ki:
Gizoşum demiş ki:

Kuzu lütfen birşeyler düşünmemiz lazım yardım edin bana Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544
yaklaştı dogum günü orjinal adamımın ya Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544

kuzu düşünüorum merak etme Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 223501
e2qi.*
Katılımcı Üye

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 8:19 am

Erdem demiş ki:
Mesela düşün bir film çekiyorsun.Filmde oynarken , günlük tutuyorsun işte günlükte de Dağhan'la ilgili şeyler yazıyor videoda da yazılar geçiyor günlükte neler yazdığıyle ilgili falan...

Güzel Fikir .
Gizoşum
Administrator

Administrator
Gizoşum

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:12 pm

Bir kaç kişi yardım etti saolun Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 124158 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 124158 Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 124158
simariq__rapci
Süper Üye

simariq__rapci

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:25 pm

Erdem demiş ki:

ii fikir ve ulaşırda
e2qi.*
Katılımcı Üye

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 6:02 pm

bence güzel bir fikir çok sevinir...
simariq__rapci
Süper Üye

simariq__rapci

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 1:43 pm

inş ulaşır da
e2qi.*
Katılımcı Üye

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 6:03 pm

inş. Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 83847
sevimli_514
Isınan Üye

sevimli_514

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 9:04 pm

bende başka bir sitede böle bi çalışma yapıyorum dağhana uşlaştırıcaz ama orda dağhana çalışmalar ve mektuplar göndericez
sende dağhann kavak yellerinde ve hırsız polisteki repliklerinden kullanabilirsin
duygularını söeyebilirsin arkadaşlaında dediği gibi
sende tiyatrocuymuşsun bende tiyatroyla uğraşıyorum sen sahnede mi çekiceksn yoksa evde mi çekicen bununda önemi var eğer yanında başka rol arkadaşlarında olucaksa dağhann rollerini canlandırabilirsin vb. sen evde mi yoksa sahnede mi olucak onu sölersen bende bu arada bişiler daha düşünürüm
http://www.daghankulegecfan.net/
Gizoşum
Administrator

Administrator
Gizoşum

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:14 pm

sevimli_514 demiş ki:
bende başka bir sitede böle bi çalışma yapıyorum dağhana uşlaştırıcaz ama orda dağhana çalışmalar ve mektuplar göndericez
sende dağhann kavak yellerinde ve hırsız polisteki repliklerinden kullanabilirsin
duygularını söeyebilirsin arkadaşlaında dediği gibi
sende tiyatrocuymuşsun bende tiyatroyla uğraşıyorum sen sahnede mi çekiceksn yoksa evde mi çekicen bununda önemi var eğer yanında başka rol arkadaşlarında olucaksa dağhann rollerini canlandırabilirsin vb. sen evde mi yoksa sahnede mi olucak onu sölersen bende bu arada bişiler daha düşünürüm
Canım teşekür ederim ilğilendiğin için Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 23244
Kendim çekinicem evde dışarda fark etmez nasıl birşey yapabilirim bilmiyorum sende akıl verirsen çok sevinirim Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; 551544
simariq__rapci
Süper Üye

simariq__rapci

MesajKonu: Geri: Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;   Dağhan'ın Dogum Günü İçin ; Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:37 pm

yaptınzmııı ?

Dağhan'ın Dogum Günü İçin ;
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dogum TariHine Göre Hangi Otsun (:
» Yunan Basını Milliler İçin Ne Dedi?
» Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.. :)